Dhomë Dopio Deluxe

Kjo dhomë Dopio Deluxe përmban një ballkon, ajër të kondicionuar dhe një TV plasma. Dhoma Dopio Deluxe është e pajisur me një krevat dopio të madh dhe është ideale për një çift.