superior king suite with terrace
superior king suite with terrace

Suitë Superior King me Tarracë

Suita Superior King përmban një tarracë, ajër të kondicionuar dhe TV plasma. Suita Superior King është e pajisur me një krevat dopio dhe është ideale për një çift.